تاریخچه :

گروه Aqualabo آکوالابو فرانسه در حال حاضربا تعداد ۷۵ کارمند در ۴ منطقه از فرانسه و در ۳ قاره (آمریکا / اروپا / آسیا) به فعالیت خود ادامه میدهد ومتشکل از پنج شرکت صنعتی بزرگ در فرانسه در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد و هم اکنون یک تامین کننده بسیار قوی در زمینه ابزار دقیق سیالات در فرانسه و اقصی نقاط جهان بشمار می رود.با پیوستن شرکت های Ponsel تولید کننده پروب ها و سنسورهای آنالایزر Perax ، Aqualyse به گروه صنعتی Aqualabo تخصص و تجربات بسیاری در این شرکت مجتمع گردیده است.از مشخصه های بارز محصولات آکوالابو ساخت محصولات با کیفیت ، بسیار دقیق ، قابل اطمینان است و کار کردن با محصولات این شرکت بسیار آسان می باشد.با توجه به تجربه بالای این شرکت در محیط های آزمایشگاهی وصنعتی، این شرکت تونایی پاسخ به تمامی نیازهای کمی وکیفی آب را دارد.همچنین شرکت Aqualabo در زمینه صادرات با وجود شبکه های اینترنتی قوی پیشرو بوده و همچنین در بیش از ۵۰ کشور دارای نمایندگی میباشدو شرکت آب سنج مهر نماینده انحصاری آن در زمینه تجهیزات کنترلی، در ایران می باشد.ضمناً علاوه بر دفتر مرکزی در پاریس ، در کشورهای چین و کانادا دفتر رسمی دارد.

تجهیزات کنترلی Control Products گروه صنعتی Aqualabo بشرح زیر میباشد:

Probes : شرکت Ponsel تولید کننده انواع پروب و سنسورها تجزیه و تحلیل مایعات Analyzerبا بهترین کیفیت در تمامی زمینه ها می باشد.

تجربه زیاد این شرکت، دقت بسیار بالا و طول فوق العاده دستگاهها حتی در شرایط بد آب و هوایی را تضمین میکند.

Data remote & loggers : شرکت Perax متخصص ارتباطات در حوضه کنترل آب میباشد و محصولات آن کاملاً قابل اعتماد میباشد.

Water sampler : تخصص شرکت Aqualyse در تولید تجهیزات نمونه برداری خودکار از آب میباشد. دستگاه های نمونه برداری این شرکت بسیار مقاوم و کارکرد با آنها بسیار آسان میباشد

Water level meter : ارتفاع سنج ها در دو مدل sonde corail و proof هستند. احتیاجات در این زمینه را شرکت Aqualyse رفع میکند.